Všechny kategorie

Firemní zprávy

Jsi tady:Domů> Novinky > Firemní zprávy

Na přeshraničním veletrhu elektronického obchodu Hunan (Changsha) v roce 2022 úspěšně skončila účast společnosti XGear

Čas: 2022-07-26 Hity: 56

Veletrh přeshraničního elektronického obchodu Hunan (Changsha) 2022 byl zahájen v mezinárodním kongresovém a výstavním centru Hunan 22. července.

DSC_3141

Výstavní plocha o rozloze 22,000 XNUMX metrů čtverečních zahrnuje pět výstavních ploch: přeshraniční výstavní plochu platformy elektronického obchodu, výstavní prostor poskytovatelů služeb, vybrané podniky a výstavní plochu průmyslových pásů, výstavní plochu dováženého zboží, komplexní zkušební oblast přeshraničního elektronického obchodu, a charakteristická výstavní plocha klíčových parků.

DSC_3147

Hunan Cross-Trade Fair spojuje téměř 20 globálních hlavních platforem pro přeshraniční elektronický obchod, jako je Amazon, ebay, Neweegg, Alibaba International Station, a více než 50 známých poskytovatelů přeshraničních služeb elektronického obchodu, jako je Jitu International. Logistika, Pai 'an Profit, Lianlian Payment a mnoho institucí poskytujících komplexní finanční služby. Existuje více než 300 vybraných produktů ze slavných výrobků země, keramiky, tašek, paruk, bambusových výrobků a více než 10 charakteristik zahraničního obchodu průmyslového pásu, stejně jako Jižní Korea, Rusko, Francie a další dovážené země značek umístěných.

DSC_3202-1DSC_3163


V posledních letech byla dynamika rozvoje přeshraničního elektronického obchodu v Hunanu silná. Výstavba mezinárodních logistických kanálů „voda, země, vzduch a železnice“ byla urychlena. Celý průmyslový řetězec a ekologický okruh přeshraničního elektronického obchodování se neustále zdokonaloval. Od července 2018 je changsha schválena, aby se stala třetí várkou přeshraniční elektřiny od doby, kdy komplexní experimentální zóna, changsha, rok, kdy se uskutečnily kroky rozvoje přeshraničního elektroenergetického průmyslu, dosáhla celkové výkonnosti přeshraničního dovozu a vývozu elektřiny přesahující 7.6 miliardy USD, průměrný roční růst 104%, byla vybudována politika, průmysl, trh, logistika, personál a tak dále "pět jedna" přeshraniční obchodní ekosystém.


XGear se věnuje oblasti různých ergonomických produktů a snaží se nám zpříjemnit každodenní život. S více než 10letými zkušenostmi v oblasti výzkumu, vývoje a výroby jsme proslulí zejména svým stojanem na notebook a stolem, stojanem na mobilní telefon a tablet, pracovní stanicí se stojanem a více. 100% vlastními originálními návrhy a soukromými formami. Vlastní stovky Patents.Pass CE/RoHS/Reach/FCC/CA65/SGS standardy.Professional OEM & ODM one-stop service.

DSC_3244

Výstava trvala 3 dny, publikum se soustředilo v prvních dvou dnech. Tdvě recepce, dvě recepční, čtyři obchodníci, jeden obchodní manažer, dva designéři, práce na recepci je trochu přetížená. Podle hrubých statistik obchodní oddělení přijalo více než 300 zákazníků (včetně těch, kteří si vyměnili vizitky nebo se zaregistrovali).