Všechny kategorie

Firemní zprávy

Jsi tady:Domů> Novinky > Firemní zprávy

Stojan na podlahu - Uvolněte ruce a užívejte si lepší život

Čas: 2022-05-07 Hity: 52

With the popularity of smart phones, consumers have the needs to use mobile phones in various scenarios, but it is tiring and inconvenient to hold the phone with their hands, and the view angle is not suitable if placing the phone on the table. At this time, a mobile držák telefonu is needed, which can help free both hands and also display the phone screen at a suitable angle.
Na trhu je však tolik držáků mobilních telefonů, vždy jsme zmatení a při výběru narazíme na některé problémy, jako například:
Kolik typů stojanů na mobilní telefony existuje?
Pro jaké druhy scénářů jsou vhodné různé typy držáků mobilních telefonů?
Existuje držák na telefon pro potřeby různých scénářů?
Kategorie stojanu na mobil
Zamyslete se nad tím, kolik poloh máme při používání mobilních telefonů? Existují pouze tři typy: ve stoje, vsedě a vleže.
Proto mají příslušné stojany na mobilní telefony také tyto tři kategorie: stojan na podlahu, stojan na stůl, stojan na postel.
Stojan na podlahu - Uvolněte ruce a užívejte si lepší život

凤尾竹-1

Obvykle lidé, kteří používají stojan na podlahu, jsou kotviči nebo ti, kteří rádi pořizují selfie, protože většina lidí stále ráda sedí nebo leží, aby používali své mobilní telefony. nevydrží používat mobilní telefony, pokud to není nutné pro práci. Takové produkty jsou velké a těžké a mají větší omezení při použití.