Všechny kategorie

O Nás

Jsi tady:Domů> O Nás

O Nás

XGear se věnuje oblasti navrhování a výroby různých ergonomických produktů a snaží se nám zpříjemnit každodenní život. S více než 10letými zkušenostmi jsme zvláště známí pro náš stojan na notebook a stůl, stojan na mobilní telefony a tablety, řešení pro domácí kancelář atd. Changsha Geartop Technology Co., Ltd. a Changsha Lingjing Technology Co., Ltd. jsou XGear's pobočkové společnosti poskytovat zákazníkům služby OEM/ODM.

Výrobní kapacita

Naše továrna má certifikaci ISO9001, pokrývá plochu více než 20,000 12 metrů čtverečních, 400 výrobních linek a více než XNUMX kvalifikovaných zaměstnanců. Díky bohatým zkušenostem s OEM/ODM spolupracujeme s mnoha slavnými online/offline distributory a maloobchodníky. XGear je kvalifikován jako spolehlivý dodavatel.

Výrobní kapacita

Síla výzkumu a vývoje

Společnost XGear s více než 30 zaměstnanci v týmu výzkumu a vývoje vlastnila více než 200 patentů v Číně a v zámoří. Díky kreativnímu designu a dobrým zkušenostem s používáním jsou produkty XGear oblíbené po celém světě.

Síla výzkumu a vývoje

Naše služby

Jako profesionální a přední dodavatel v Číně je každý produkt XGear plný kreativity a vynikajícího zpracování.

Naše služby

Kvalita

je naše důvěra ke každému produktu. XGear představuje standard kvality v tomto odvětví. Naše výrobky jsou vyváženy do Japonska, Koreje, Severní Ameriky, Evropy, Indie, Austrálie a na další zámořské trhy. Vítáme každého respektujícího zákazníka, aby s námi spolupracoval.

Kvalita

OUR FACTORY